GBN vertegenwoordigers

Verspreid over het land en zelfs in België heeft Gierzwaluwbescherming Nederland een aantal vertegenwoordigers, die in hun regio aanspreekpunt zijn voor informatie over de gierzwaluw en zijn bescherming. Het kan daarbij gaan om verschillende onderwerpen:

A: Plaatselijke werkgroep
B: Hulp bij (dreigende) verstoring
C: Uitgiftepunt nestkasten
D: Expertise bij bouwbesprekingen
E: Verzorgen van lezingen
F: Advies en hulp bij nestcamera’s/ webcams
G: Advies over nestkasten en/of hulp bij plaatsing

/tr>

tr>Noord Brabant

Plaats: GBN Vertegenwoordiger Telefoon E-mail Discipline
Friesland
Sneek (FR) De heer F.L.J Stockmann 06 42616117 stockmann@zonnet.nl    B C       F G
IJlst (FR) De heer F.C. de Jong 06 15867016 f.dejong@ziggo.nl    B C       F G
Drenthe
Meppel (DR) De heer H. Snel 0522 26 18 79 snelhenno@gmail.com A B C D E F G
Overijssel
Borne (OV) De heer G. H. P. M. Smoors 074 266 50 48 g.smoors@kpnplanet.nl A B C D E F G
Dedemsvaart (OV) De heer J. D. Tinholt 0523 615321 tinholtmaas@gmail.com
Gelderland
Beek Ubbergen (GD) De heer J. M. Kühnen 024 663 57 19 algemeen@gierzwaluwbescherming.nl A B    D E F G
Nijmegen (GD) De heer F.G. Wortelboer 06 37300092 rickwortelboer@gmail.com B C D E F G
Epe (GD) De heer H. van Diepen 0578 61 51 41 harryvandiepen@kpnmail.nl A B C D E F
Harderwijk (GD) De heer J. J. Schröder 0341 41 63 24 schroder.zoomers@caiway.nl    B                G
Utrecht
Amersfoort (UT) Mevrouw M. J. C. van der Lelie 033 461 36 30 cf.vanderlelie@hccnet.nl A B     D E    G
Mijdrecht (UT) De heer A. van Uchelen 0297 250163 uchelenad@gmail.com A B     D F    G
Maarssen (UT) De heer J.M.W. Langenbach 0638497474 jaaplangenbach@ziggo.nl    B         G
Bunschoten (UT) De heer W. Smeets 033 298 31 47 Smeets.foto@casema.nl    B     D E    G
Noord Holland
Amsterdam (NH) Mevrouw T. Dammen 020 400 45 03 thhdammen@planet.nl A B     D E
Amsterdam (NH) De heer G. Schuitemaker (2) 020 616 47 59 g.gierzw.schuitemaker@hetnet.nl A B C D E F G
Amstelveen (NH) Mevrouw M. H. Andriessen 020 645 52 07 advies@gierzwaluwbescherming.nl    B C     E F G
Blaricum (NH) De heer D. A. Jonkers 035 526 04 56 dickjonkers@tiscali.nl A B               G
Haarlem NH) De heer H. Willemsen 06 42737748 voorzitter@gierzwaluwbescherming.nl A B C D F G
Westzaan (NH) Mevrouw W. Kingma 075 617 68 76 wietske.kingma@tele2.nl A B     D
Zaanstad (NH) De heer A. van Poecke 0646348625 vpoecke@gmail.com  A B D E G
Zuid Holland
Krimpen a/d IJssel (ZH) De heer N. P. van Dam (1) 0180 51 39 75 npvandam@kpnplanet.nl A B D G
Ouddorp (ZH) De heer K. Tanis 0187 681045 k.tanis3@upcmail.nl A B     D       G
Gouda (ZH) De heer R. Schröder 0653750654 robschroder2807@gmail.com A B D E G
Noord Brabant
Eindhoven (NB) De heer F.P.M. Hijnen fhijnen@gmail.com B C D E G
Helmond (NB) De heer J. van der Rijt 0492 53 44 46 jpmvdrijt@hetnet.nl A B            F G
Standdaarbuiten (NB) De heer A. S. F. M. Koenraadt 0165 31 51 36 koenr094@planet.nl        C     E F G
Limburg
Brunssum (LB) De heer J. G. M. van Laar 045 527 32 11    B
Echt (LB) De heer J. Vrehen 0475 48 28 17 j.vrehen@hetnet.nl A B C D        G
België
Essen (ANT) De heer W. A. De Bock 0032  366 74 91 9 wimmekedebock@telenet.be A B       E     G
Heverlee, Leuven (VBR) De heer L. P. Arnhem 0032  486 63 94 4 Louis.Philippe.Arnhem@telenet.be A B        E    G
Antwerpen  De heer J. Kempeneers 0032  476 43 719 9 jupeke@hotmail.com A B    D F    G

(1) Voor lezingen alleen voor kleine gezelschappen (2) Ook voor begeleiding van startende werkgroepen